Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1
Seminarium sukcesu CaliVita Kanary 2014Biznes MLM

Wyjedź na Kanary – firma płaci!

Home
Aktualności
Wyjedź na Kanary - firma płaci!

Wyjedź na Kanary – firma płaci!

Kiedy zewsząd słychać o kryzysie nie tylko w naszym kraju, ale już tym globalnym, mało kto pomyśli o wakacjach na Kanarach! Jednak, jest na to jeden sposób – jechać na luksusowe wakacje opłacone przez nie samego urlopowicza, a firmę.


Nie są to pobożne życzenia, marzenia – wyjazd na Kanarach jest gwarantowany przez firmę CaliVita dla swoich dystrybutorów, którzy zrealizują określone cele.

Co tak naprawdę otrzymujemy? Oto oferta wakacyjna:

  • 7 dni
  • formuła all inclusive
  • fantastyczna atmosfera

Zbyt pięknie, żeby to było możliwe? Gdzie jest haczyk? Już wyjaśniam – haczyków nie ma, są zadania, które uczestnik musi spełnić, aby firma opłaciła zarówno pobyt jak i koszty podróży.

Chcesz jechać, ale nie wiesz co tak naprawdę chodzi? Napisz do lub zadzwoń.

Copyright 2013 BiznesMLM.info Design by OrangeIdea