Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1
Nie wiesz czy znajdziesz czas na współpracę? - Biznes MLM CaliVitaBiznes MLM

Nie wiesz czy znajdziesz czas na współpracę?

Home
Aktualności
Nie wiesz czy znajdziesz czas na współpracę?

System MLM wyróżnia się tym spośród innych form pracy, że nie ma wyznaczonych godzin pracy.
Co na tym zyskasz? Czy jesteś na to gotów?

Pracujesz kiedy chcesz! Możesz rozpocząć pracę o dowolnej porze dnia. Nikt nie będzie Cię gonił jeśli postanowisz sobie zrobić trochę wolnego lub nawet nie pracować przez kilka dni.

Gdzie jest ukryty „haczyk”? Jeśli Ty nie pracujesz – nie rozwijasz swojego biznesu. Ktoś inny może Cię ubiec w zadaniach odłożonych przez Ciebie na później. Sam musisz się kontrolować – pracujesz: liczysz zysk; nie pracujesz: liczysz straty. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Czy jesteś gotowy na to, aby samemu wyznaczać swój cel? Aby samemu się motywować codziennie do pracy?

W MLM nikt nie będzie Ci mówić, że to czy co innego było Twoim zadaniem na dziś, albo wyznaczać terminy. Owszem, możesz usiąść ze swoim Sponsorem i uzgodnić plan działania – osiągania kolejnych poziomów. Ale czy to będzie realizowane zależy wyłącznie od Ciebie.

Zaleta tego systemu jest taka, że nie musisz prosić się o urlop kiedy chcesz odpocząć – po prostu danego dnia nie pracujesz, albo kończysz pracę o godzinie, która Ci odpowiada.

Wbrew pozorom to bardzo trudne! Nie każdy ma w sobie na tyle dyscypliny, aby pracować, mimo że może nic nie robić.

Podejmiesz to wyzwanie?

Copyright 2013 BiznesMLM.info Design by OrangeIdea