Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1
Katalog produktów na smartfony - Biznes MLMBiznes MLM

Katalog produktów na smartfony

Home
Aktualności
Katalog produktów na smartfony

Katalog produktów na smartfony

KATALOG PRODUKTÓW DLA DYSTRYBUTORA NA URZĄDZENIA MOBILNE!

Nowe innowacyjne narzędzie on-line do prezentacji i rekomendacji produktów!
Ciesz się możliwością przeglądania Katalogu Produktów wprost z Twojego ulubionego smartfona lub tableta np. podczas spotkania z klientem w kawiarni.

Instrukcja instalacji aplikacji Katalog Produktów

Smartfony oraz tablety z systemem ANDROID

Do pobrania oraz instalacji aplikacji Katalog Produktów dla Dystrybutora niezbędne jest zainstalowanie oprogramowania służącego do skanowania kodów QR. W czasie instalacji oprogramowania oraz aplikacji niezbędny jest również dostęp do internetu za pośrednictwem WiFi lub transmisji danych (HSDPA, 3G, EDGE).

Aby pobrać aplikację należy skorzystać z e-sklepu Google Play – dostęp do niego znajduje się w Aplikacjach na Smartfonie lub tablecie. Po zalogowaniu się w sklepie Google Play (jeśli nie posiadasz konta e-mail na GMAIL, niezbędne jest jego utworzenie), należy wyszukać i pobrać bezpłatne oprogramowanie do skanowania kodów paskowych i QR (np. ixMAT Scanner).

Po zainstalowaniu prosimy uruchomić skaner i zeskanować poniższy kod:

Calivita_katalog_andrid_NOWE.jpg

Zostaniecie Państwo poproszeni o uruchomienie przeglądarki – w tym czasie zostanie pobrana aplikacja Katalog Produktów dla Dystrybutora. Po wyrażeniu zgody na instalację, aplikacja Katalog Produktów dla Dystrybutora zostanie zainstalowana, a w menu APLIKACJE pojawi się ikonka:

aplikacja.jpg

Od tej chwili możecie już korzystać z Katalogu Produktów dla Dystrybutora off-line.

Smartfony oraz tablety z systemem operacyjnym innym niż ANDROID (iOS, Windows, Symbian)

Z aplikacji Katalog Produktów dla Dystrybutora mogą korzystać również właściciele smartfonów oraz tabletów z innymi systemami operacyjnymi. W takim przypadku, do korzystania z aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem (WiFi lub transmisja danych: HSDPA, 3G, EDGE).

Do uruchomienia aplikacji Katalog Produktów dla Dystrybutora niezbędne jest zainstalowanie oprogramowania służącego do skanowania kodów QR. Takie oprogramowanie można pobrać ze sklepów stworzonych przez producentów sprzętu (iTune, Nokia Storage).

Po pobraniu i instalacji aplikacji, należy zeskanować poniższy kod:

KPDD_online_NOWE.jpg

Będąc w trybie on-line, w przeglądarce otworzy się aplikacja Katalog Produktów dla Dystrybutora.

Prędkość odświeżania jest uzależniona od przepustowości łącza – aplikacja Katalog Produktów dla Dystrybutora będzie działała szybciej przy połączeniu z siecią WiFi lub HSDPA niż w przypadku połączenia EDGE.

Copyright 2013 BiznesMLM.info Design by OrangeIdea