Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1
Fakty / mity MLM: Nie musisz pracować - pieniądze same się robią!Biznes MLM

Fakty / mity: Nie musisz pracować – pieniądze same się robią!

Home
Aktualności
Fakty / mity: Nie musisz pracować - pieniądze same się robią!

Fakty / mity: Nie musisz pracować – pieniądze same się robią!

Niestety bardzo często można spotkać osoby działające w systemie MLM, które kuszą ludzi wmawiając im, że nic nie muszą robić i zarobią miliony.

Przykro mi to stwierdzać, ale to nie prawda – nic za darmo. Dlaczego więc tak się dzieje?

Szybki rozwój struktury?

Ludzie stosujący taką metodę pozyskiwania współpracowników liczą, że gdy pozyskają szybko współpracowników – zasponsorują dużo osób – to  odniosą sukces. Nic bardziej mylnego! Jaki sukces w tym, że taki sponsor ma 100 „dystrybutorów”, jeśli oni nic nie robią i czekają aż się samo zrobi? Żaden w tym sukces – wręcz porażka licząc ile czasu i jakie koszty poniosła taka osoba straciła organizując spotkania i patrząc jaki ma przy tym zysk (zerowy).

Zysk w takim przypadku może być tylko złą opinią na temat takiego Sponsora, bo później usłyszy takie stwierdzenia mówione w jego kierunku:

Obiecywał miliony, że nic nie trzeba robić, byłem w tym rok i nic nie zarobiłem (..)

lub jeszcze mniej przyjemne

To oszóst, mówię Ci, on naciąga ludzi na ten pseudo biznes a nic z tego nie ma!

albo inne:

Ten mlm to jakiś przekręt, to nie działa…„,

Koniec końców psują nie tylko opinię o danym delikwencie (uważającym się za świetnego Sponsora) stosującym to mało profesjonalne podejście, ale także psują powszechną opinię na temat marketingu sieciowego. Przykładem może być doświadczenie Piotra Wajszczaka, który to dowiedział się, że ludzie pracujący w mlm-ie to Hitlerzy (przeczytaj artykuł tutaj:  MLM to naziści i faszyści…)!

Jak ten wpis się tu znalazł i dlaczego został poruszony? Odpowiedź jest prosta – proponując komuś współpracę dość często spotykam się z negatywną opinią na temat tego typu biznesu, niestety wynika to zarówno z niewiedzy jak i złych doświadczeń tych ludzi.

Pracujmy tak, by traktowano nas poważnie. Bo po co opowiadać bajki skoro i tak tylko tracimy na tym czas skoro i tak nic z tego nie mamy?

Copyright 2013 BiznesMLM.info Design by OrangeIdea