Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1
Czym jest MLM? - Biznes MLM CaliVitaBiznes MLM

Czym jest MLM?

Home
Czym jest MLM?

Zastanawiasz się czym jest MLM, dlaczego tak wielu ludzi się tym zajmuje i odnosi sukcesy mimo, że nie mają żadnej „stałej” pracy? Ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiedz się więcej o możliwościach zarobkowych przez system MLM.

Biznes MLM to Marketing Wielopoziomowy inaczej zwany jako Marketing Sieciowy. Nie należy tego mylić z bardzo popularną źle odbieraną „piramidą”.

MLM to metoda sprzedaży produktów, oparta głównie na kontaktach bezpośrednich z klientami lub osobami chcącymi rozpocząć współpracę w strukturze Marketingu Sieciowego. W przypadku firmy CaliVita produktami są głównie suplementy diety, posiadające wszelkie atesty zezwalające na obrót na terenie RP. Firmy, które pracują w systemie mlm najczęściej dystrybuują swoją ofertę wśród zarejestrowanych członków własnej sieci.

Zapewne zastanawiasz się skąd się biorą kwoty pieniężne przeznaczone na premie dla dystrybutorów CaliVita. Otóż, pracując w systemie MLM firma nie ponosi ogromnych kosztów związanych z hurtowniami, transportem produktów i przede wszystkim reklamą (prasa, radio, telewizja). W tym systemie to Ty dostajesz produkt bezpośrednio od producenta (bez żadnych pośredników) i co za tym idzie to Ty jesteś odpowiedzialny za reklamę i sprzedaż produktów. Stąd właśnie firma może przeznaczyć sporą część wartości produktów na premie dla swoich dystrybutorów.

W systemach MLM należy także stawiać na jakość oferowanych produktów. Jeżeli ich jakość byłaby wątpliwa – Twoi klienci nie kupili by więcej od Ciebie produktu oferowanej przez Ciebie firmy – zniechęcą się do niego. Dlatego właśnie warto zaufać i podjąć współpracę z CaliVita.

Czym jeszcze jest MLM?

To działanie w STRUKTURZE – działanie w grupie ludzi takich jak Ty – chętnych osiągnąć coś więcej, będących Liderami, szukających innych Liderów do współpracy i tym samym dążenia do realizacji własnych marzeń.

MLM to pewny solidny i nowoczesny pomysł na biznes. Dzięki takiej formie biznesu praktycznie nie ma wymaganego początkowego wkładu własnego – nie musisz brać żadnych kredytów, pożyczek na start firmy. Nie musisz biegać po urzędach i załatwiać wszystkich formalności związanych z otwieraniem własnej działalności. Wszystko czego potrzebujesz to tylko i wyłącznie Twój czas i Twoje chęci do osiągnięcia sukcesu.

Zastanawiasz się ile możesz zarobić?

W MLM nie ma czegoś takiego jak ograniczenia zarobkowe, zarobki uzależnione od stażu czy też zajmowanego stanowiska. Tutaj tylko od Ciebie zależy co zrobisz z tym co otrzymujesz od firmy na starcie. A dostajesz wiele – przede wszystkim:

  • gotowy i sprawdzony pomysł na biznes – MLM
  • sprawdzony produkt – CaliVita w Polsce jest już od ponad 13 lat!
  • otrzymujesz jasny plan marketingowy – inny niż w konkurencyjnych firmach

Tylko od Ciebie zależy czy z tego skorzystasz.

Twój sukces w tym biznesie zależy wyłącznie od Ciebie: od Twojej wiary w ten biznes, zaangażowania, chęci oraz poświęcenia czasu.

Pamiętaj – NIE jesteś zdany tylko na siebie. Przez cały czas możesz liczyć na naszą pomoc zarówno w kwestiach dotyczących reklamy, logistyki dostarczania produktów, porad jak zwiększyć zyski. Dlaczego? Zaczynaliśmy tak samo jak Ty i nam też zaoferowano pomoc na start własnego biznesu.

Nieograniczony awans finansowy.

Praca konwencjonalna to z reguły codzienne 8 godz. pracy bez perspektyw awansu. W networku perspektywy, możliwości awansu są nieograniczone.  W tradycyjnej pracy twoje zarobki zawsze będa ograniczone np. nie możesz zarobić więcej niż kierwonik, dyrektor. W MLMie Twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie – nie ma żadnego pułapu gdzie firma powie – STOP, Pan/i już nie może więcej zarabiać.

Niezależność personalna.

W tradycyjnej pracy jesteś zawsze uzalezniony od szefa, od swego otoczenia. W networku pracujesz kiedy chcesz. Możesz pracować dziennie 1 godzine, a możesz również pracować 24 godziny :) – sam dla siebie jesteś szefem. Pomyśl jakim wspaniałym uczuciem jest kładzenie się spać i brak przy łóżku tykającego budzika który wcześnie rano swoim głośnym dźwiękiem budzi Cię do pracy.

Własna Firma bez kapitału.

Aby założyć swoją firmę (firmę konwencjonalną) musisz poświęcić mnóstwo środków i czasu. Musisz znaleźć niszę na rynku aby Twoja firma odniosła sukces Lecz… Co zrobisz, gdy nie uda się interesu rozkręcić?

W networku możesz zbudować swoją firmę bez żadnych początkowych inwesytcji – Twoją firmą będą ludzie z którymi będziesz współpracował. Dostajesz już sprawdzony pomysł, sprawdzony towar (coś na zasadzie licencji na McDonnald, tylko że w tym wypadku nie musisz inwestować dużych pieniędzy).

Pracujesz kiedy chcesz

W pracy tradycyjnej poświęcasz z reguły 8 godz. dziennie na pracę lub przebywanie w pracy 8 godz. to 1/3 życia człowieka dorosłego.

W networku często można prowadzić biznes rodzinny (np. z małżonkiem). Ponadto w networku pracujesz wtedy, gdy jest tego potrzeba.

Ciekawi ludzie. Ciekawe miejsca.

W pracy tradycyjnej najczęściej masz do czynienia z tymi samymi ludźmi. Nie jest łatwo zmienić środowisko w pracy (np. gdy są konflikty, gdy atmosfera się zagęszcza ). Zmiana środowiska w pracy konwencjonalnej, to często zmiana pracy.

Network daje Ci możliwość kontaktu z różnymi ludźmi. Nie jesteś skazany na to samo towarzystwo. Poprzez cykliczne spotkania organizowane przez firmę CaliVita przy okazji poznania wspaniałych ludzi możesz zwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce.

Emerytura.

Wiesz ile będzie wynosiła Twoja emerytura za 1/3 życia spędzonego w pracy?
Dokładnie tyle samo ile wynoszą obecne emerytury.

Tu Twoja emerytura, to grupa współpracowników, którą udało Ci się przez lata zbudować. Ta grupa, która będzie się rozrastała, będzie dla Ciebie pracować.

I co najważniejsze biznes MLM CaliVita jest dziedziczny – czyli to co wypracujesz możesz przekazać potem swoim dzieciom, wnukom.

Copyright 2013 BiznesMLM.info Design by OrangeIdea