Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-config.php:1) in /home/evital/domains/biznesmlm.info/public_html/wp-content/themes/builder/functions.php on line 1
Biznes MLM – „edukacja” dla początkujących - Biznes MLM CaliVitaBiznes MLM

Biznes MLM – „edukacja” dla początkujących

Home
Aktualności
Biznes MLM – „edukacja” dla początkujących

Biznes MLM – „edukacja” dla początkujących

Jak we wszystkim co robimy, ważne jest odpowiednie przygotowanie. Poniżej podaję kilka wskazówek, jak dobrze prowadzić swój biznes MLM.

Decydując się na biznes w systemie Multilevel Marketing musimy pamiętać o tym, że ten biznes uczy nas cierpliwości. Dystrybutorzy, którzy są już w strukturze muszą poznawać produkty, muszą wiedzieć czym się zajmują. W marketingu sieciowym nasz dochód zależy od samego początku wyłącznie od nas – od tego jak będziemy pracować. Należy także pamiętać, że nasze wynagrodzenie jest odroczone – za to co wypracujemy teraz, otrzymujemy wynagrodzenie w późniejszym terminie (przy czym nie mówimy tu o marży ze sprzedaży detalicznej, bo przecież nie o to chodzi, abyśmy tylko sami sprzedawali). Aby biznes zaczął przynosić nam zyski, należy działać, tzn. spotykać się ze swoimi dystrybutorami – wspierać ich, pomagać w budowie ich własnego sukcesu. Idealną sytuacją byłyby 2-3 spotkania w tygodniu, na których omawiane – ćwiczone będą nowe tematy, prawidłowe metody kontaktu z klientami lub swoimi dystrybutorami. Podczas takich spotkań możemy się dowiadywać o różnych nowościach, które firma wprowadza lub można przedyskutować nurtujące nas pytania.

Gdy mamy już swoją grupę należy dokonywać na bieżąco analizy grupy. Nie można robić analizy  na 3 dni przed końcem miesiąca, ponieważ nie będziemy w stanie poprawić swojego wyniku. Musimy posiadać konkretne cele w życiu jak i w biznesie. Cele na nowy miesiąc należy robić od 1 dnia każdego miesiąca. Musimy posiadać cele na każdy dzień, miesiąc, kwartał, rok, a nawet jeden cel odbiegający tak daleko, że jego realizacja wydaje się być nie realna – cały czas musimy wiedzieć do czego dążymy. A co jeśli osiągniemy dany cel? Wyznaczamy kolejny – nie osiadajmy na laurach.

 

Celem każdego z nas jest zwiększenie własnego dochodu, należy tu pamiętać, że my sami bez naszych (bezpośrednich i pośrednich) Klientów nic nie zdziałamy i dlatego musimy dbać o Klientów, o których ciężko zabiegaliśmy.

Opieka posprzedażowa to bardzo szeroki temat, wiele cennych informacji, które pomogą Wam mieć bardzo dobre relacje z Waszymi Klientami. Co zrobić, aby to oni sami z Wami się kontaktowali gdy będą czego potrzebować? Tego można się dowiedzieć na wielu płatnych szkoleniach lub na warsztatach prowadzonych przez nas.

Copyright 2013 BiznesMLM.info Design by OrangeIdea